Що має вміти розробник сайтів

Що має вміти розробник сайтів

Агентство «Червоний Хамелеон» https://redchameleon.com.ua/ виконує повний цикл робіт з розробки, обслуговування та розкручування платформ різної складності.

Основні навички, які повинен мати професійний розробник сайтів

За день звичайний споживач бачить десятки різних сайтів. На одні він потрапляє за власним бажанням, а на деякі його заманює чудова реклама та якісний цікавий ресурс. Щоб стати власником такого сайту, необхідно співпрацювати із професійними розробниками. Вони можуть створювати унікальні платформи під індивідуальні запити замовника.

Споживач бачить лише фінальний результат копіткого та складного процесу. Автор веб ресурсів повинен мати такі навички.

  • Владіти базовими мовами програмування (Java, JavaScript, Python, Ruby та ін.), знання популярних бібліотек, досвід роботи з базами даних.
  • Мати досвід роботи з веб-серверами (розуміти принцип конфігурації та керування веб-серверами, наприклад, Apache або Nginx).
  • Вміти використовувати системи контролю версій, щоб відстежувати зміни коду.
  • Розуміти протокол HTTP/HTTPS, які забезпечують передачу даних в Інтернеті.
  • Володіти знаннями про заходи безпеки: захист від атак типу SQL Injection, Cross-Site Scripting (XSS) та інших.

Оскільки технології стрімко розвиваються, збільшується розмір завдань, із якими стикаються розробники. Сьогодні важливо створювати сайти, які ефективно працюють на пристроях з екранами різних розмірів. Для якісної роботи фахівця важливим є не тільки володіння технічними навичками, а й уміння працювати в команді, оскільки в процесі доводиться взаємодіяти з іншими учасниками проєкту.

Завдяки тому ж інтернету не важко знайти підрядника, який працює за доступною вартістю. Але важливо перевіряти портфоліо веб-розробника та вивчати відгуки інших клієнтів про його роботу. Для власної безпеки замовнику варто укладати договір із професійним агентством повного циклу.


*на правах реклами

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.