SSD: цікаві факти та особливості

SSD: цікаві факти та особливості

У 2008 році компанія Mtron Storage Technology випустила SSD-накопичувач обсягом 128 ГБ зі швидкістю запису 240 МБ/с та читання 260 МБ/с. Даний SSD-накопичувач за швидкістю наблизився до жорстких дисків і був першим у своєму роді. У наступні роки вартість SSD дисків продовжувала знижуватися, а обсяг пам’яті – зростатиме. Сьогодні відзначені диски є основним типом накопичувачів у сучасних комп’ютерах.

Переваги рішень

SSD диски мають низку переваг перед HDD. До них відносяться:

  • Висока швидкість: SSD диски можуть читати і записувати дані набагато швидше, ніж HDD;
  • Нижче енергоспоживання: SSD споживають менше енергії, ніж HDD-накопичувачі, що сприятливо впливає на тривалість автономної роботи ноутбуків;
  • Висока надійність: SSD не доповнені рухомими частинами, що робить їх більш надійними, ніж HDD, тому що вони не так сильно схильні до зносу;
  • Більш компактний розмір: SSD менший і легший, ніж HDD, тому вони вважаються практичним вибором для ноутбуків.

Цікаво, що комп’ютер із SSD диском об’ємом 512 ГБ завантажиться приблизно за 10 секунд, а комп’ютер із HDD об’ємом 1 ТБ завантажуватиметься 2 хвилини. Ще кілька прикладів: додаток, запуск якого на HDD займає 1 хвилину, запускатиметься за 10 секунд на пристрої з SSD диском; файл розміром 1 Гб копіюється на диск SSD за 10 секунд, а на HDD за 1 хвилину.

Завдяки всім зазначеним особливостям купити ССД диск необхідного обсягу сьогодні нескладно, адже спеціалізований інтернет-магазин CompX пропонує величезний вибір варіантів для різних ПК і ноутбуків. Асортименти постійно оновлюються, тому шанувальники новинок можуть відстежувати появу свіжих поставок. Якщо ж людина сумнівається у виборі, може звернутися до менеджерів, які завжди готові надати необхідну допомогу і відповісти на всі питання. Доставка здійснюється у всі міста України транспортними компаніями протягом кількох днів.


*на правах реклами

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.