
Дерев’яна геометрія дверей, з її вишуканими панелями та витонченими лініями, вражає майстерністю ручної роботи. Латунна фурнітура, що блищить на сонці, додає благородства, а тиша століть, що огортає цей вхід, ніби шепоче про повагу до минулого.
Лози, що обвивають фасад, і відображення у вікнах створюють живу картину, де природа гармонійно поєднується з архітектурою.
Ця реставрація – не просто оновлення, а данина традиціям, що зберігають дух Одеси. Кожен гвинт, кожна панель – це зв’язок із 1890 роком, коли будинок Караводіна вперше відчинив свої двері. Майстерня «1000 дверей Одеси» вклала душу, щоб ця пам’ятка продовжувала вражати й надалі.
«Кожен проєкт – це новий виклик, історія і можливість зберегти частинку Одеси для наступних поколінь. Ми завжди відкриті до нових замовлень і будемо раді допомогти вам повернути красу вашим старовинним дверям та вікнам», – повідомляють реставратори.
Одеський історичний будинок-красень з еркером і куполом вже був героєм публікації «Одеського життя». Він знаходиться на розі Софіївської та провулку Олександра Ройтбурда.
Потім був «прильот»… Майстри з «1000 дверей Одеси» відреставрували понівечені двері цього будинку, які виходять на Софіївську.
Тепер ще одні двері цього будинку засяяли оновленою красою – тільки вже у провулку Олександра Ройтбурда.
Читайте також: Минуле відчиняє сучасність: майстри відтворили історичні одеські двері (фото).
Фото авторки