Сильний вибух в Одесі: по місту випустив ракету російський літак (ОНОВЛЕНО)

Сильний вибух в Одесі: по місту випустив ракету російський літак (ОНОВЛЕНО)

О 20:30, у п’ятничний вечір, коли одесити приходять додому після робочого дня, у місті пролунав сигнал повітряної тривоги. При цьому у Повітряних силах Збройних сил України повідомили про активність тактичної авіації російських агресорів над Чорним морем.

Потім була низка повідомлень моніторингових телеграм-каналів про те, що в бік міста запущена ракета класу повітря-земля, імовірно Х-59 або Х-31. Ці ракети не такі далекобійні, як російські “Калібри”, “Іскандери” або “Кинджали”, і несуть бойовий заряд, приблизно вдвічі менший.

Але й така зброя може наробити багато негараздів. На щастя, такі ракети часто збиваються системами протиповітряної оборони наших захисників.

Незабаром пролунав сильний вибух. Чи вдалося збити ракету, що атакує місто, цього разу, станом на 21:30, не відомо. Але також не було й повідомлень про приліт, руйнування чи постраждалих.

Оновлено о 21:45

Ракету збили поблизу міста. За повідомленнями місцевих телеграм-каналів, від вибухової хвилі постраждали шибки будівель: вікна квартир та вітрини магазинів. Інформації щодо постраждалих не надходило.

розбиті вітрини

Щойно з’явиться нова інформація про наслідки цього рашистського удару, або долю запущеної ракети, “Одеське Життя” одразу розповість про них своїм читачам.