Ситуація на фронті 8 черня – на Куп’янському напрямку ситуація напружена

Ситуація на фронті 8 черня – на Куп’янському напрямку ситуація напружена

На Харківському напрямку зараз тривають три атаки окупантів в районі Вовчанська. Ситуація під контролем. Минулої доби на напрямку загарбники втратили 136 осіб живої сили.

На Куп’янському напрямку ситуація напружена. Від початку доби відбулося вже три бойових зіткнення. На Лиманському напрямку відбувається бій неподалік Тернів, без успіху для противника.

На Сіверському напрямку відбито п’ять спроб окупантів просунутись уперед.

На Краматорському напрямку з початку доби відбито два штурми противника.

На Покровському напрямку українські захисники вживають заходів щодо недопущення просування російських військ вглиб української території. Сьогодні відбулося вже 10 боєзіткнень. Чотири атаки відбито, п’ять – тривають. За уточненою інформацією, на Покровському напрямку, вчора ворог втратив 261 окупанта вбитими та пораненими.

На Курахівському напрямку ворог двічі розпочинав штурмові дії. Одну атаку успішно відбито. Бій триває.

На Оріхівському напрямку російський агресор здійснив одну безуспішну спробу покращити тактичне положення.

На Придніпровському напрямку один раз окупанти намагалися відтіснити наших захисників у районі Кринок. Втрат позицій не допущено.

Втрати російських військ

За даними Генерального штабу ЗСУ, Росія з 24 лютого 2022 року втратила на війні проти України понад 517 тисяч солдатів. ЗСУ за останню добу ліквідували 1210 росіян.

Також Росія втратила тисяч одиниць техніки, зокрема танки, засоби ППО, артилерію, РСЗВ, авіацію, кораблі та інше. Міноборони РФ не розкриває втрати своїх окупаційних військ.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело