Ситуація у Харківській області – ЗСУ стабілізували лінію фронту на півночі

Ситуація у Харківській області – ЗСУ стабілізували лінію фронту на півночіУкраїнські війська стабілізували лінію фронту на півночі Харківської області. Російські окупанти намагаються просуватись на Липецькому та Слобожанському напрямках, однак їх спроби були зупинені.

“Лінія фронту на півночі стабілізована. Не допущено просування ворога по Липецькому напрямку, так само і по Слобожанському напрямку”, – розповів Синєгубов.

За його словами, наразі українські військові продовжують бойові дії за місто Вовчанськ, де фактично проходить лінія фронту по річці Вовча.

“Окупанти намагаються там просуватись, однак успіх не мають, а навпаки. Наші воїни відбивають будинок за будинком, вулицю за вулицею у цьому населеному пункті”, – додав глава ОВА.

Він наголосив, що спроба росіян швидко захопити північ зазнала невдачі через ефективні дії ЗСУ.

Наступ РФ на Харківську область

У травні російські війська розпочали наступальні дії у Харківській області. Окупанти зосередили зусилля на захопленні міста Вовчанськ та просуванні у бік Харкова.

За даними Генштабу ЗСУ, російська армія веде активні бої з метою потіснити українські війська поблизу населених пунктів Вовчанськ, Станиця та Липці.

Як повідомили сьогодні в Харківській ОВА, українські війська приблизно на 60% контролюють Вовчанськ. Однак штурми у місті не припиняються.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.Джерело