Ситуація у Вовчанську – росіяни погрожують цивільним розстрілами й не випускають на евакуацію

Ситуація у Вовчанську – росіяни погрожують цивільним розстрілами й не випускають на евакуаціюНа тій території Вовчанська, куди зайшли окупанти, перебувають ще близько 100 місцевих жителів. Росіяни не випускають їх на евакуацію, погрожуючи розстрілом.

“Ми продовжуємо і заходи евакуації, у нас всього евакуйовано 10 700 людей із Липецького та Вовчанського напрямку, ну і по місту Вовчанськ. За нашою інформацією, ще в цьому місті перебуває приблизно 100 людей, яких фактично росіяни взяли в заручники й під погрозами розстрілів не випускають на евакуацію”, – розповів Синєгубов.

Він уточнив, що на території міста, яку контролюють росіяни, перебувають від 50 до 100 цивільних.

“Лінія фронту проходить по річці Вовча – це майже половина самого міста, однак сказати, умовно кажучи, 50% буде неправильно, оскільки там ідуть бойові дії щохвилини, і наші воїни намагаються відбити будинок за будинком”, – додав глава ОВА.

Наступ РФ на Харківську область

Нагадаємо, на початку травня російські війська розпочали наступальні дії у Харківській області.

За даними Генштабу ЗСУ, запеклі бої точаться поблизу населених пунктів Вовчанськ, Станиця та Липці.

Як повідомили у Харківській ОВА, українські війська приблизно на 60% контролюють Вовчанськ. Однак штурми міста не припиняються.

За інформацією ЗСУ, станом на сьогодні ситуація в Харківській області залишається складною. Силам оборони вдалося стабілізувати ситуацію, зокрема в місті Вовчанськ.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.Джерело