У чому різниця між навушниками AirPods Pro та AirPods Pro 2

У чому різниця між навушниками AirPods Pro та AirPods Pro 2

Дизайн навушників не змінився

Зовнішньо навушники AirPods Pro 2 нічим не відрізняються від своїх попередників AirPods Pro. Аудіогарнітура першого та другого покоління має форму витягнутого конуса. Навушник повністю повторює анатомічну будову вуха людини, а додаткові насадки дозволяють максимально гармонійно підлаштувати навушник під вушну раковину. У комплект нових AirPods Pro 2 входять додаткова насадка XS, яка ідеально підійде для дитячого вуха. Це приємне доповнення до вже наявних насадок L-, M-, S-розмірів.

Зазначимо, що зовні навушники у вусі виглядають абсолютно однаково. Вони навіть мають однакові розмір та вагу.

Футляри для навушників виготовлені із білого глянсового пластику та оснащені системою захисту від вологи. Але футляр для навушників AirPods Pro 2 має відмінність від футляра попередньої моделі:

  1. збоку з’явилося кріплення для ременя. Це зроблено для того, щоб можна було носити футляр без додаткових пристроїв;
  2. внизу на блоці виробник розмістив додаткові роз’єми.

навушники AirPods Pro

Головні зміни AirPods Pro 2 — у технічних характеристиках

За технічними характеристиками навушники другого покоління кардинально від AirPods Pro. Тому якщо ви вирішили купити нові навушники і вибираєте між цими двома моделями, то варто купити AirPods Pro 2. Зверніть увагу, що попри поліпшення навушників другого покоління, різниця Аірподс Про 2 і Про в ціні незначна.

Pro 2 оснащені чіпом, який у кілька разів покращує пропускну спроможність звуку. Також завдяки оновленій начинці, Аірподс Про 2 має підвищену продуктивність та енергоефективність. Apple обіцяє, що Pro 2 на одному заряді працюватимуть не менше шести годин, а з кейсом і всі 30.

Мікрофон в AirPods Pro 2 також зазнав змін. Він здатний краще вловлювати звук, відсівати шум і робити голос більш рівним та чітким.

Навушники AirPods Pro оснащені датчиками натискання та акселерометром, що визначає рух навушників. Pro 2 також мають сенсорну панель управління. Тепер регулювати звук можна легким торканням на зовнішній стороні навушника.


*на правах реклами

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.