Ураження кораблів “Ямал” та “Азов”: у ЗСУ розповіли про наслідки для окупантів

Ураження кораблів “Ямал” та “Азов”: у ЗСУ розповіли про наслідки для окупантів

Як зазначила Гуменюк, ураження російських військових десантних кораблів має для окупантів декілька факторів впливу, таких як логістика та здатність управління військами.

“Відповідно відбувається переорієнтування в управлінні військами, переорієнтування сил і засобів, оскільки втрачені конкретні керівники. Крім того, це потужний морально-психологічний удар по війську в цілому. Коли вони відчувають, що навіть у таких глибоких тилах відбувається потужна робота Сил оборони, і втручання в подальший розвиток бойових дій”, – підкреслила Гуменюк.

Вона додала, що в українських захисників ще багато роботи та відповідних об’єктів.

“Те що логістика, зокрема, флоту, знову виявилася під ударом, – це знов-таки може скувати корабельно-катерний склад і змусити його залишатися в пункті базування якомога довше”, – сказала спікерка.

Вибухи у Криму

Нагадаємо, ввечері 23 березня у тимчасово окупованому Криму пролунали вибухи, зокрема, у Севастополі.

У мережі писали про нібито роботу ППО, а окупанти перекрили Кримський міст. Як повідомляли місцеві жителі, у Козачій бухті у Севастополі виникла пожежа.

OSINT-аналітики зазначали, що у Севастополі міг бути уражений великий вузол зв’язку Чорноморського флоту Росії.

Вночі у Криму теж лунали вибухи. Місцеві Telegram-канали писали, що у Гвардійському горіла нафтобаза, яку використовують росіяни.

Зранку, 24 березня з’явилась інформація про те, що Силам оборони України вдалось уразити в Севастополі два десантні кораблі РФ та центр зв’язку.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело