В “Оболоні” відреагували на чутки про групову повістку для футболістів команди

В “Оболоні” відреагували на чутки про групову повістку для футболістів команди

“Повідомляємо про те, що на цей час жодному з гравців команди не надходили повістки. Адже всі військовозобовʼязані працівники клубу дотримуються Законів України про “Про оборону України”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, “Про військовий обовʼязок і військову службу”, – повідомили в клубі.

За даними пресслужби, ФК Оболонь Київ дотримується вимог законодавства та згідно з постановою КМУ №1487 про порядок організації та введення військового обліку призовників, військовозобовʼязаних та резервістів наразі відбувається звірка військово облікових даних військовозобовʼязаних працівників, призовників та резервістів.

“ФК “Оболонь” Київ згідно з постановою КМУ від 27 січня 2023 року №76 отримав статус критично важливого підприємства для функціонування економіки. Відповідно футболісти клубу, які є військовозобовʼязаними отримали бронювання на період мобілізації”, – пояснили в клубі.

Нагадаємо, сьогодні в мережі з’явилась інформація, що Футболісти та працівники київського клубу “Оболонь”, який виступає в Українській Прем’єр-лізі, отримали повістки до ТЦК та СП.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело