В Одесі побудують декілька невеличких електростанцій

В Одесі побудують декілька невеличких електростанцій

Муніципалітет Одеси спільно з Урядом Японії та ПРООН реалізує проєкт будівництва об’єктів власної генерації на базі газопоршневих машин загальною потужністю близько 30 МВт. 

Про це повідомили в Одеській міськраді.

Читайте також: Туреччина може надати Одеському регіону плавучі електростанції

Наразі Комунальне підприємство “Теплопостачання міста Одеси” вже проводить оформлення земельних ділянок загальною площею 3,3 га, де планується будівництво електростанцій. 

Міжнародні партнери надають Одесі обладнання – когенераційні машини, які за словами новопризначеної в. о. заступниці Одеського міського голови Ганни Поздняковой мають бути поставлені у листопаді цього року.

Всі інші витрати щодо землеустрою, встановлення й підключення обладнання та підведення мереж лягають на місто. Частину з них – 30 млн грн планує профінансувати безпосередньо комунальне підприємство в рамках Інвестиційної програми, проєкт якої внесено на розгляд чергової сесії, яка відбудеться 26 червня. 

Перед нами стоїть колосальне завдання щодо створення власної генерації всередині міста для сталого тепло-, водо- та енергопостачання. І ми вже рухаємося цим шляхом,

– зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.

Читайте також: Одеській області загрожують 6-годинні відключення світла, – прогноз експерта (відео)

Колаж: Dilo.uaДжерело