Вертикальний радіатор – відмінне рішення для опалення квартири

Вертикальний радіатор – відмінне рішення для опалення квартири

Чому краще встановити вертикальний радіатор

Усі плюси та мінуси горизонтальних радіаторів вже давно відомі, адже у кожного з нас були чи є такі обігрівачі у будинку. Але про вертикальні радіатори відомо не так багато, хоч вони мають ряд переваг і лише один недолік.

До головних переваг вертикальних радіаторів можна віднести:

 • Універсальність. Вертикальні конструкції можна встановлювати будь-де. Вони чудово впишуться в будь-який інтер’єр. Також, що дуже важливо, комплектація вертикальних систем дозволяє підключити їх як під централізоване опалення, так і під автономне.
 • Відмінна тепловіддача. Усі високі радіатори для квартири мають відмінну тепловіддачу та займають небагато місця. Подовжена конструкція дозволяє розподілити тепло по всій висоті кімнати. Завдяки цьому повітря прогрівається однаково внизу і вгорі.
 • Дизайн. Навіть найекономніший варіант виглядає стильно і надасть інтер’єру свіжого вигляду. У приміщенні з невисокими стелями вертикальний радіатор візуально збільшить висоту стін і відмінно гармоніюватиме з інтер’єром кімнати.
 • Якість. Вертикальні радіатори перед тим, як потрапити на прилавки магазинів, проходять кілька перевірок. Тому на них завжди надаються гарні гарантії якості від виробника, так і від продавця.

Подивитися варіанти вертикальних батарей та ознайомитися з характеристиками та цінами можна за посиланням: https://t-studio.in.ua/.

Що стосується недоліків таких систем, то тут лише один аргумент: вертикальні конструкції не можна розмістити під вікном, як заведено кріпити горизонтальні.

Вертикальний радіатор

Який спосіб підключення вибрати

Для того, щоб вертикальний радіатор максимально вписався в інтер’єр приміщення, при виборі необхідно враховувати тип монтажного з’єднання.

Їх існує кілька:

 1. бокове підключення є найуніверсальнішим і найчастіше використовується. Підключити батарею можна ліворуч або праворуч;
 2. з’єднання знизу. Плануючи придбання радіатора з таким типом підключення, необхідно враховувати, що від підлоги до радіатора має бути достатньо місця для кріплення додаткових пристроїв;
 3. підключення з тильного боку використовується в тому випадку, якщо необхідно приховати всі з’єднувальні комунікації.

Де купити високий радіатор

Розібравшись у деталях та характеристиках, потрібно також визначитися з тим, де купити вертикальний радіатор. Розв’язання цього питання не терпить поспішності. Адже від вибору магазину залежить не лише якість покупки, а й комфорт у будинку.

Наприклад, інтернет-магазин t-studio має низку переваг у порівнянні з іншими магазинами. Серед них:

 • Зручний сайт дозволяє швидко вибрати потрібний товар та отримати всі необхідні характеристики.
 • Широкий асортимент та діапазон цін, а також якісна продукція не дозволять піти без покупки.
 • Інтернет-магазин має у своєму офісі виставковий центр, де можна наживо побачити будь-яку модель радіаторів.
 • Професійні менеджери завжди на зв’язку: проконсультують з приводу обраної моделі або допоможуть підібрати індивідуальний варіант.
 • Магазин здійснює доставку по всій Україні.

*на правах реклами

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.