Відключення світла будуть рідше через потепління в Україні, заявило Укренерго

Відключення світла будуть рідше через потепління в Україні, заявило Укренерго“Потепління дещо знизило рівень споживання електроенергії в Україні. І це, ймовірно, дасть можливість не відключати споживачів упродовж ночі та вранці, як це було минулого тижня”, – зазначив Кудрицький.

Однак повністю уникнути відключень світла в Україні поки не вдасться, зауважив голова “Укренерго”. За його словами, енергетики будуть вимушені обмежувати постачання електрики упродовж місяців – і влітку, і восени та взимку.

Відключення світла, як пояснив Кудрицький, будуть до того часу, поки не вдасться відновити пошкоджені російськими атаками об’єкти генерації.

Відключення світла в Україні

В Україні після серії російських ударів по об’єктах енергетики навесні знову почали вимикати світло. Обмежувати електропостачання почали цього тижня через різке похолодання, що спровокувало зростання споживання та дефіцит в енергомережі.

Як заявляли в “Укренерго”, Україна вже досягла максимуму в імпорті електроенергії з-за кордону, тому змушена вводити обмеження для побутових та промислових споживачів.

Цими вихідними побутовим споживачам не вимикали світло, але обмеження повернуться в понеділок, 20 травня. У який часовий проміжок можуть вимикати світло завтра – читайте в публікації РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.Джерело