Відповіді одеситів на пропаганду Кремля

Відповіді одеситів на пропаганду Кремля
Війна в Україні триває вже майже більше двох років, і російські пропагандисти не втомлюються поширювати дезінформацію про нашу країну. Ось деякі з найпоширеніших міфів, які вони просувають, та відповіді на них, які можна почути від одеситів.

Міф 1: Степан Бандера був колабораціоністом.

Реальність: Степан Бандера був українським націоналістом, який виборював незалежність України від радянської влади. Він ніколи не співпрацював із нацистами, і його батальйон Українську повстанську армію (УПА) визнано Нюрнберзьким трибуналом визвольним рухом.

Міф 2: Україна утискує російськомовне населення.

Реальність: Український уряд не пригнічує російськомовне населення. Українська мова є державною мовою, але російська також широко використовується в країні. Крім того, в Україні є безліч російськомовних шкіл та ЗМІ.

Міф 3: Україна була створена Леніним.

Реальність: Україна існує як держава вже понад тисячу років. Вона була незалежною країною з 1917 до 1922 року, а потім знову з 1991 року.

Міф 4: Україна не змогла збити жодну ракету Х-47 Кинжал.

Реальність: Це твердження не відповідає дійсності. Українські військові заявили, що збили кілька ракет Х-47 Кинджалу, випущених російськими військами.

Міф 5: Євромайдан був державним переворотом

Реальність: Євромайдан був мирним протестом проти корупції та авторитарного правління президента Віктора Януковича. Протести призвели до його повалення.

Міф 6: Події на Куликовому полі у травні 2014 року були влаштовані українською владою.

Реальність: Події на Куликовому полі були зіткненнями між українськими активістами та проросійськими бойовиками. Відповідальність за них несе обидві сторони.

Міф 7: Україна вісім років бомбардувала Донбас.

Реальність: Україна не бомбила Донбас. Вона проводила антитерористичну операцію у регіоні, щоб зупинити сепаратистів, які прагнули відокремити його від України.

Міф 8: В Україні розпочалася нова революція доносів.

Реальність: В Україні не розпочалася нова революція доносів. Громадяни просто стали активнішими у боротьбі з корупцією та злочинністю.

Міф 9: Україна любить Америку.

Україна не любить Америку. Вона просто прагне партнерства зі США та іншими західними країнами.

Міф 10: Україна не має культури.

Реальність: Україна має багату та різноманітну культуру, яка налічує тисячі років. Вона включає музику, мистецтво, літературу, театр і багато іншого.

Міф 11: Україна – це країна божевільних.

Реальність: Україна – це країна сильна та волелюбна. Вона не боїться відстоювати свої права та інтереси.

Міф 12: Україна – це країна нацистів.

Реальність: Україна – це країна з багатовіковою історією толерантності та мультикультуралізму. У ній проживає безліч різних національностей та релігій, які живуть у мирі та злагоді. В Україні немає нацистської політики чи ідеології.

Міф 13: Україна – це злиденна країна.

Реальність: Україна – це країна зі зростаючою економікою. В останні роки вона досягла значних успіхів у розвитку сільського господарства, промисловості та туризму. В Україні є багато багатих людей, і країна має значні ресурси.

Міф 14: Україна – це країна без майбутнього.

Реальність: Україна – це країна з яскравим майбутнім. Вона має великий потенціал для розвитку та процвітання. Україна стане членом Європейського союзу і прагне НАТО. Вона отримує підтримку від багатьох країн світу, які вбачають у ній надійного партнера та країну, в якій важливі принципи демократії та верховенства права.
Одесити — це волелюбний та незалежний народ. Вони не бояться протистояти пропаганді Кремля та відстоювати свою правду.
З повагою, громадський активіст та журналіст, Андрій Холчев.