Віктор Павлік переніс операцію на серці, відео

Віктор Павлік переніс операцію на серці, відео


Український співак Віктор Павлік переніс операцію. Дружина артиста, блогерка Катерина Репяхова, вже розповіла про його стан, а також зазначила, що це були надскладні дні для її родини.

Що сталося з Павліком

Репяхова вже розповідала, що артист має проблеми зі здоров’ям. Один із клапанів у серці Павліка не виконує свою функцію, а тому лікарі казали про необхідність операції ще рік тому. Втім, артист не хотів лягати під ніж.

Але потім Павліка вмовили. І тепер він проходить реабілітацію. Втім, цьому передували 10 днів, які виявилися дуже непростими.

Як виявилося, співак потрапив до реанімації, його підключали до апарату штучної вентиляції легень (ШЛВ).

“10 днів в лікарні. 4 години операції. Пів години зупинки мого коханого серця. Пів години апарату штучного кровообігу. 2 доби в реанімації. Пів доби ШВЛ і очікування, коли почне дихати сам. 2 доби без зв’язку. 2 доби безкінечних дзвінків в реанімацію”, – розповіла Репяхова.

Віктору Павліку зробили операцію: "Пів години зупинки сердця"

Павлік переніс операцію (скріншоти)

За словами блогерки, цей час став для неї “вічністю”. Вона навідувала Павліка у лікарні та зняла зустріч із ним на відео. Репяхова тримала чоловіка за руку та помітно хвилювалася.

“Це були надскладні дні, які ми пережили разом”, – розповіла дружина артиста.

У коментарях фани побажали Павліку швидкого відновлення після операції. Також юзери підтримали Репяхову, яка хвилювалася за чоловіка.

Джерело