Яка річ у ванній провокує розвиток бактерій
Багато з нас, ймовірно, бачили світло-помаранчеву або рожеву цвіль, яка збирається в кутках наших ванних кімнат.
Лікар Каран Раджан пояснив, що ця речовина насправді є бактерією, яка “блює рожевим слизом”. Її зростання може бути ознакою попередження про те, що інші небезпечні цвілі отримають належні умови для розмноження у вашому домі.
Британський хірург, викладач університету та автор, відомий як доктор Радж, сказав, що для людей з ослабленим імунітетом це “може викликати інфекції кишечника, сечі або грудної клітки”.
Якщо ви бачили цей рожевий слиз, що ховається у вашій ванній кімнаті, то знайте – це не цвіль, а бактерія.
“Вона називається Serratia Maecenases, і вона блює яскраво-рожевим по всій вашій ванній. Якщо у вашому домі достатньо вологи, ви будете бачити рожевий слиз постійно”, – сказав експерт.
Ця бактерія любить вологі місця та із задоволенням поглинає жирові відкладення, такі як ті, що містяться в милі та шампунях.
Що робити, щоб убезпечити себе
Щоб уникнути цього, доктор Радж рекомендував тримати душ “сухим і добре провітрюваним”, а також увімкнути витяжний вентилятор або відкрити вікно після душу, щоб підтримувати низький рівень вологості.
“Регулярно чистіть і дезінфікуйте свою ванну кімнату, вона брудніша, ніж ви думаєте”, резюмував експерт.
Читайте також, чи можна митися за підвищеної температури.
Дізнайтеся, чи справді контрастний душ корисний для здоров’я.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета – надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров’я звернутися до лікаря.