Вибираємо силіконову наживку на щуку

Вибираємо силіконову наживку на щуку

Що вибрати: віброхвіст, злаки чи твістер?

1000 грн від держави на передплату друкованих медіа

У спеціалізованих магазинах можна купити силікон на щуку будь-якого типу та розміру, але перш ніж вирушати за покупками, потрібно знати які силіконові наживки існують і в чому їх основні переваги:

  • Приманка-віброхвіст виглядає дуже реалістично. Вона має широке тіло та хвіст, який вібрує у воді, чим приваблює щуку та провокує її на атаку. Таку приманку риба побачить з великої дальності, оскільки вона енергійна та створює рух у водоймі. Сучасні віброхвости «їстівні» — риба заковтує приманку, не відчуваючи каверзи, що дає рибалці час на підсічку.
  • Слаги — приманка, яка має гладку структуру тіла без хвоста. Своїм рухом вона нагадує хробака. Найчастіше приманка використовується для лову риби у важкодоступних місцях.
  • Твістери мають ребристу структуру з хвостом, завдяки чому можуть створювати хвилеподібні рухи. Для лову щуки найкраще купувати твістери з великим хвостом. Його плавні рухи зацікавлять рибу і привернуть її увагу. Така приманка ідеально підійде для риболовлі на мілководді.

силіконова наживка на щукусиліконова наживка на щуку

Професійні рибалки рекомендують купувати силіконові наживки на щуку розміром не менше 10 см. Віброхвости менших розмірів можуть виявитися марними, оскільки щука є хижаком і найкраще реагує на велику приманку.

Колір та аромат наживки також важливі

Здавалося б, достатньо вибрати тип приманки і вже можна планувати, з яким соусом подавати щуку. Але це ще не все.

Колір приманки також впливає на загальний результат риболовлі і підбирати його потрібно виходячи з того, в якому водоймищі планується лов риби:

  • Силікон на щуку зеленого, сріблястого або теракотового кольорів підходить для використання у прозорій чистій воді.
  • Приманки яскравих квітів, наприклад, червоного, помаранчевого або жовтого — ідеальний вибір для риболовлі в нічний час або в каламутній воді.

У спеціалізованих магазинах можна знайти силіконові наживки з ароматизатором, який починає проявлятися після занурення приманки у воду та привертає увагу риби. Якщо таких наживок знайти не вдалося, ароматизатор можна додати самостійно. Він виконує кілька важливих функцій та підвищує ефективність риболовлі:

  • Приваблює рибу, оскільки має спеціальний специфічний запах і нагадує їжу.
  • Допомагає втримати рибу на наживці. Завдяки аромату більше ймовірності, що риба заковтне приманку.
  • Маскує штучні запахи. Іноді наживка має неприродний запах, що може відлякати рибу. Ароматизатор допоможе уникнути такої ситуації.

*на правах реклами



Джерело