Як і чим харчуватися взимку, щоб залишатися енергійними

Як і чим харчуватися взимку, щоб залишатися енергійними

На думку дієтологів, наше харчування завжди має бути збалансованим незалежно від сезону. Вони радять стежити за тим, щоб продукти, які ми їмо, були цілісні та не рафіновані.

Читайте також: Не поспішайте позбавлятися «прострочення»: названі продукти, придатні для їжі

Наприклад, борошно вищого ґатунку містить багато крохмалю та позбавлене всіх вітамінів та поживних речовин, характерних для цільного зерна.

Необхідно стежити за тим, щоб у вашому раціоні було достатньо продуктів рослинного походження, овочів, а також по можливості фрукти та ягоди. Також у раціоні має бути якісний як рослинний (крупи, злакові, бобові), так і тваринний білок (яйця, риба, якісні сорти м’яса) та кисломолочні продукти.

Дорослій людині потрібно їсти 3-4 рази на день, а в перерві пити воду. Взимку бажано віддати перевагу теплій воді, що корисно для повноцінної терморегуляції. У воду можна додавати кардамон, сік лимона чи імбир.

Стаття по темі: Скільки потрібно пити води в холодну пору року

Не менш важливе в зимовий час і фізичне навантаження – саме воно може надати нам енергії, а також покращити поганий настрій.

Також не забувайте частіше бувати на свіжому повітрі, щоб організм наситився киснем. А щоб відчути приплив бадьорості – достатньо сісти 10 разів.

Ви також можете дізнатися:

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.