Як працює інвертор палет?

Як працює інвертор палет?

Інвертори палет – це спеціалізоване складське обладнання для безпечної заміни піддонів. За рівнем автоматизації інвертори діляться на напівавтоматичні (мобільні та стаційні) та повністю автоматичні лінії.

Змінник палет призначений для оперативної заміни пошкоджених піддонів або продукції. Підходити для заміни стандартного піддону на санітарний. Дозволяє збільшити рівень продуктивності складу чи виробництва.

Принцип роботи інвертора палет

Для початку роботи з машиною необхідно за допомогою навантажувача вилки завантажити палету у спеціальну зону з важелями для кріплення вантажу. Після цього оператор запускає обладнання, і за допомогою спеціальних планок вантаж делікатно стискається. Після утримання об’єкт перевертається або зсувається (залежно від моделі інвертора) за заданими параметрами. Піддон стає доступним та замінюється вручну на оператора. На завершення продукція з новим піддоном повертається на колишнє місце та готова до транспортування.

Така сама операція здійснюється і для заміни пошкодженої продукції. Вантаж утримується таким чином, щоб оператор міг легко витягнути пошкоджену кулю. Після чого палета повертається у вихідне положення.

Автоматичні лінії здатні здійснювати всі операції самостійно без допомоги операторів. Мобільні змінники працюють за тим самим принципом, але можуть при цьому переміщатися в будь-яке зручне для цієї операції місце (для складу з обмеженим простором або для виробництва з кількома складськими приміщеннями).

За допомогою панелі керування можна налаштувати рівень тиску на вантаж, встановити параметри та швидкість перевертання об’єкта.

Особливості та переваги інверторів палет

Це безпечний та продуктивний спосіб заміни піддонів для внутрішньоскладських операцій. Це обладнання підійде для багатьох сфер виробництва. Багато компаній відзначають низку покращень після оптимізації процесу заміни палет.

інвертор палет

Основні особливості та переваги інверторів палет (за основу взято досвід роботи з обладнанням Toppy):

  • надійна конструкція та компоненти;
  • збільшення рівня продуктивності;
  • зниження ризику травм;
  • делікатний тиск на вантаж (підходити для крихких продуктів);
  • контроль усіх циклів роботи машини за допомогою панелі керування;
  • широкий асортимент моделей для конкретних застосувань;
  • просте обслуговування;
  • підходити для фармацевтичної та харчової галузі;
  • для роботи потрібен тільки оператор, що економічно вигідно;
  • безпечно для вантажів.

Обладнання від Toppy забезпечує необхідний рівень продуктивності та може функціонувати навіть у суворих промислових умовах.


*на правах реклами