Як створити надихаючий робочий простір: комфортний офісний дизайн

Як створити надихаючий робочий простір: комфортний офісний дизайн

В сучасних реаліях створити затишний робочий простір реально кожному. Щоб інтер’єр виглядав стильно й був практичним, враховувати потрібно усі деталі. Насамперед це меблювання, освітлення, планування. Як зробити робочий простір одночасно стильним та комфортним, знає команда дизайнерів Наталі Гуменюк. В її портфоліо зібрані проєкти різного типу. Якщо перейти за посиланням https://gumenyuk-design.km.ua/, ознайомитися з ними вдасться детальніше.

Основні елементи офісного дизайну

Реалізувати робочий простір можна в різних стилях. Щоб трішки спростити вибір готового дизайну, розглянемо популярні стилі і їх головні особливості:

  • Лофт. Виділимо кілька головних фішок цього стилю: високі стіни без оздоблення, скляні перегородки, панорамні вікна та формат open space. Класична колірна гама поєднується з акцентними деталями.
  • Класика. Цей стиль часто обирають для офісного дизайну. Він відрізняється на фоні інших монументальними формами, строгими лініями та симетрією. Як окрему особливість відзначимо й переважання дерев’яних фактур.
  • Модерн. Сталеві відтінки — це перша особливість офісного дизайну у стилі модерн. Відрізняє його від інших й помірний колірний контраст. Часто використовуються звичні кольори по типу чорного й коричневого з яскравим зеленим або оранжевим.
  • Мінімалізм. Такий стиль передбачає раціональний підхід. Створений простір використовується максимально ергономічно. Це особливо помітно в меблюванні. Для колірної гами найчастіше обирається чорний та коричневий, але можна віддати перевагу білому або бежевому.

Якщо зупинитися на одному стилі для офісу не вдалось, непоганим рішенням буде поєднати їх головні елементи. Наприклад, панорамні вікна стилю лофт чудово поєднуються з колірною гамою мінімалізму. Класику в дизайні доповнює скандинавський стиль. Такий підхід дозволить створити робочий простір, який буде справді надихати Вас.

Як зробити робочий простір комфортним

Просто обрати стиль оздоблення для офісу недостатньо. Щоб це було повноцінне робоче місце й працювати в ньому було комфортно, варто подбати про додаткові деталі. Розглянемо їх детальніше:

  • Освітлення. Воно має бути багаторівневим. Це можуть бути не лише точкові світильники, але й настільні лампи або торшери.
  • Меблі з регулюванням висоти. Такі столи зараз особливо популярні, оскільки в будь-який момент під час роботи можна змінити їх положення й почати працювати стоячи.
  • Зона для відпочинку. В сучасних реаліях це справжній маст-хев. Така зона має знаходитись осторонь від робочих місць й бути облаштованою усім необхідним. Наприклад, пуфами, кавомашиною, журнальними столиками, настільними іграми.

Який стиль для робочого простору обрати — вирішувати тільки Вам. Наталя Гуменюк та її команда мають досвід реалізації проєктів будь-якого рівня складності. Тому довірити їм створення комфортного офісного дизайну — це оптимальне рішення.