Чим однокамерний холодильник відрізняється від двокамерного?
Перша відмінність, яка відразу ж впадає в око – це зовнішній вигляд пристрою. Сучасний однокамерний холодильник приблизно наполовину менший за свого двокамерного побратима. Такі холодильники мають одні двері, за якими знаходяться полиці холодильника та морозильна камера. У двокамерних — дві дверцята: одна призначена для холодильника, друга — для морозильної камери.
Однокамерні моделі недорогі порівняно з двокамерними. Дуже рідко в них можна зустріти додаткові опції, наприклад, такі як наявність нульової зони або можливість швидкого заморожування. Але зі своїми основними функціями – збереженням та охолодженням продуктів – вони повністю справляються.
В холодильнику рекомендується встановлювати температуру від +2 до +5 ℃. Слід пам’ятати, що температура в холодильнику буде неоднаковою. На полиці, яка знаходиться найближче до морозильної камери, буде на кілька градусів холодніше. Тому там рекомендується зберігати свіже м’ясо чи рибу. Для морозильника оптимальною вважається температура -18 ℃.
На дверцятах однокамерного холодильника, як і двокамерного, розташовані додаткові полиці, що знімаються. А також навіть у найменших моделях холодильника обов’язково є лоток для зберігання яєць.
Чому важливо враховувати клас енергоспоживання та рівень шуму?
При покупці однокамерного холодильника слід брати до уваги не лише його розмір та місткість, але й такі параметри як клас енергоспоживання та рівень шуму.
Оскільки холодильник працює цілодобово, щоб підтримувати у холодильнику потрібну температуру, він використовує багато електроенергії. Щоб зменшити споживання електроенергії, потрібно купувати холодильник класу А. Моделі цього класу вважаються найекономнішими. Пристрої класу А споживають не більше 55% електроенергії від встановленої норми, класу А+ – не більше 42%, а класу А++ – не більше 30%.
Рівень шуму холодильника також має значення, особливо якщо кухня знаходиться недалеко від спальні. Зробити роботу пристрою повністю безшумною неможливо. Допустимий рівень шуму при роботі повинен становити не більше 40 дБ.
Холодильник може працювати гучніше, якщо відчуває додаткове навантаження, наприклад, розташований неподалік опалювальних приладів. Щоб зменшити шум, потрібно переставити холодильник подалі від батареї або електричної плити, а також перевірити чи немає на компресорі та радіаторі надлишку пилу. Очищення приладів, які розташовані на задній стінці холодильника, від пилу, що скупчився, зробить роботу пристрою більш тихою.
*на правах реклами