Що таке упаковка дой пак?
Упаковка дой пак є місткістю з плоским дном і більш виступаючим, звуженим верхом. Найчастіше її використовують для сипких та рідких продуктів. Така упаковка надійно захищає продукти від псування, а також нею зручно користуватися особливо, якщо пак має штуцер, за допомогою якого можна легко видобути необхідну кількість вмісту пакета і надійно закупорити упаковку назад. Надійна упаковка дой пак зі штуцером, яку можна купити в інтернет-магазині wellpacks.ua, відмінно збереже вміст при транспортуванні і подальшому використанні. Також, що важливо, можна замовити таку упаковку з нанесенням логотипа вашої компанії та оформити доставку до будь-якого населеного пункту України.
Дій паки складаються з декількох шарів, що робить таку упаковку дуже міцною та надійною. При виготовленні використовується кілька видів полімерних плівок, металізовані матеріали та кілька бар’єрних шарів, які захищають вміст упаковки від впливу сонячних променів та попадання вологи. Багатошаровість і технічні характеристики дої паків гарантують повну безпеку вмісту.
Крім перелічених переваг дой паки також:
- Зручні у використанні. Форма упаковки робить її стійкою та зручною. Наявність штуцера дозволяє повторно запечатувати вміст.
- Універсальні. Така упаковка підійде під будь-яку продукцію. У ній паки можна упаковувати як харчові продукти (дитяче харчування, кетчуп, майонез, соус), так і нехарчові (рідке мило, мастило для автомобілів).
- Легко можна адаптувати під будь-яку маркетингову ідею. На упаковку можна нанести будь-яку картинку або дизайн, який просуватиме товар на ринку.
- Економічні. Дій паки мають невелику вагу в порівнянні з іншими видами упаковок, що знижує вартість при транспортуванні.
У яких випадках стануть у нагоді вакуумні пакети?
Поруч із дой паками на виробництві для пакування продукції використовуються також вакуумні пакети. Ці пакети використовуються у спеціальних вакуумних машинах. Такий спосіб упаковки дозволяє створити вакуум усередині пакета, тому його вміст не контактує з повітрям і довше зберігає свіжість.
Нові пакети для вакууматора можна купити як у спеціалізованих магазинах, так і в тих, які займаються продажем кулінарного обладнання. Головне перед покупкою пакетів переконається, що вони підходять для вашої моделі вакууматора. Також враховуйте обсяг продуктів, які хочете запакувати. Виходячи з цього підберіть упаковку необхідного розміру. Ще при виборі пакетів потрібно знати, що вони бувають різної густини і в залежності від цього використовуються для упаковки різних видів продуктів:
- пакети щільністю 60-70 мкм використовуються для пакування продуктів, які не містять гострих кутів та країв. Наприклад, фарш, нарізка сиру чи ковбаси;
- пакети щільністю 80-90 мкм дозволяють упаковувати курячі крильця, різноманітні ковбаси, а також рибу;
- 100-120 мкм – це саме та щільність, яка легко дозволить упакувати продукти з гострими краями. Наприклад, тушки птиці або кролика, м’ясо, яке знаходиться на кістці;
- 140-170 мкм – найщільніша плівка, з якої виготовляються пакети для вакуумних машин. Вона ідеально підходить для пакування та зберігання морепродуктів.
*на правах реклами