Ювелірні прикраси не нові: на що звернути увагу при покупці

Ювелірні прикраси не нові: на що звернути увагу при покупці

Вибираємо золоті сережки

Асортимент ювелірних магазинів приголомшує своєю різноманітністю, тому вибрати золоті сережки — часом дуже нелегке завдання. При виборі сережок потрібно брати до уваги свій стиль, враховувати овал обличчя та колір очей. Також не зайвим буде розібратися у видах сережок.

  1. Сережки-гвоздики — найперша прикраса, яка з’являється у дівчинки. Вони коштують недорого, і носити їх дуже зручно навіть найменшим модницям. Але сказати, що це лише дитяча прикраса, не можна. Такі сережки із задоволенням носять жінки будь-якого віку. Сережки-гвоздики бувають різних розмірів та дизайну.
  2. Сережки-протяжки мають попит завдяки своїй вишуканості та простоті. Ця прикраса вважається універсальною, оскільки легко підходить під будь-який овал обличчя. Такі сережки виглядають як два довгі ланцюжки, які тримаються у вусі за рахунок власної ваги. Протяжки якнайкраще поєднуються з короткими стрижками або з високими зачісками.
  3. Серьги-каффи кріпляться на мочки вуха, як звичайна сережка, але завдяки цікавому дизайну розташовується на всій мочки. Також можна зустріти кафи, які кріпляться за вухо за допомогою кліпси. У таких випадках прикрасу можна носити, не проколюючи вухо.
  4. Сережки-кільця або, як їх називають конго, — це класика. Такі прикраси носили за всіх часів. Сьогоднішні конго вражають своїм дизайном та химерністю форм. Вони бувають різного діаметра.
  5. Сережки-люстри є прикрасою, що має головну частину і об’ємну підвіску. Такі сережки не підходять для повсякденного використання. Вони будуть, до речі, на урочистих та святкових заходах.

Чи можна купити золоті прикраси, що були у вжитку?

Цінники на нові ювелірні прикраси збільшуються з кожним днем. Що робити, якщо дуже хочеться купити нові сережки чи ланцюжок, але грошей не вистачає. Вихід зі становища – купити ювелірні прикраси, що були у вжитку. Так можна придбати сережки, браслет або купити золотий ланцюжок. Головне не купувати на ринку чи у переході. Потрібно скористатися послугами продавця, який не підведе та продасть виріб після перевірки та реставрації. Велика вітрина прикрас, що були у використанні, представлена на сайті goldmart.ua.

Ювелірні прикраси

Щоб покупка нових прикрас була вдалою, потрібно перед покупкою:

  • уточнити у продавця з якого золота виготовлено прикрасу, перевірити маркування;
  • вивчити стан виробу. На ньому не повинно бути сколів, потертостей, тріщин;
  • перевірити якість та робочі механізми застібок;
  • скористатися професійною оцінкою ювеліра;
  • уточнити умови повернення та гарантії.

Але якщо ви плануєте купувати ювелірні вироби на таких спеціалізованих майданчиках, наприклад, як goldmart.ua, то про все це можете не турбуватися. Оскільки експерти магазину, перед тим як викласти товар на продаж, вивчили його, а також у разі потреби провели всі необхідні реставраційні та ремонтні роботи. Таким чином, ювелірна прикраса виглядає як нова, а коштує дешевше.


*на правах реклами

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.