Зеленський прибув до Філіппін у Манілу 3 червня

Зеленський прибув до Філіппін у Манілу 3 червняПрезидент України Володимир Зеленський сьогодні, 3 червня, прибув до столиці Філіппін Маніли, де має відбутися зустріч із колегою Фердинандом Р. Маркосом-молодшим.

Зустріч глав двох держав запланована у палаці Малаканян (резиденції лідера Філіппін) у понеділок вранці, розповіли в Офісі президента з комунікацій (PCO).

При цьому Палац наразі не розголошує подробиці зустрічі.

Даний візит Зеленського до Філіппін відбувся після участі двох лідерів у 21-му Міжнародному інституті стратегічних досліджень Shangri-La Dialogue у Сінгапурі.

Це – головний оборонний саміт країн Азії, який збирає лідерів урядів, оборонних чиновників, експертів і бізнесменів, заохочуючи тісну співпрацю між країнами для вирішення проблем регіональної безпеки.

Зеленський на цьому заході, зокрема, публічно закликав до “політичної підтримки” азіатських країн на тлі триваючої широкомасштабної військової агресії РФ проти України. Також він висловився щодо проведення Глобального саміту миру, що планується у Швейцарії в середині червня.Джерело