Отже, Україна синхронізувала свої санкції з 9-м, 10-м, 11-м, 12-м, 13-м та 14-м санкційними пакетами ЄС. Крім того, активно ведеться підготовка нових санкційних пакетів для забезпечення повної синхронізації санкційної політики з міжнародними партнерами.
“Наша країна продовжує працювати над наступними санкційними пакетами для повної синхронізації санкційної політики з партнерами. Україна сподівається на максимальну підтримку та відображення українських санкцій в відповідних національних рішеннях міжнародної спільноти”, – зазначено в повідомленні.
Відомо, що під санкції в Україні потрапили 403 фізичні особи та 188 юридичних. Також було синхронізовано рішення, що стосується осіб, причетних до порушення прав людини в Білорусі, а також рішень, ухвалених Європейським Союзом у 2011 та 2020–2025 роках щодо осіб, залучених до порушення прав людини в Ісламській Республіці Іран і військової підтримки Росії у конфлікті проти України.
Санкції проти Росії
Захід запровадив санкції щодо Росії у відповідь на анексію Криму в 2014 році та повномасштабну агресію у 2022-му. Обмеження охоплюють високотехнологічний експорт, банківську сферу, торгівлю зброєю та стосуються сотень чиновників, бізнесменів і пропагандистів.
Раніше Президент Зеленський підписав указ про активацію рішення Ради національної безпеки та оборони (РНБО) щодо синхронізації санкційного тиску на Росію з міжнародними партнерами.
Слідкуйте за терміновими і важливими новинами про війну Росії проти України на каналі РБК-Україна в Telegram.