Зеленський заявив, що Росія провалила наступ на Харків

Зеленський заявив, що Росія провалила наступ на Харків

“Я думаю, вони хотіли максимально все окупувати на Харківському напрямку, включно з Харковом. У них провалився цей наступ. Так, початок був у них успішний, а потім вони втратили багато людей та техніки. Зараз вони будуть терміново думати, що можна ще зробити, щоб політично мати якийсь інформаційний виграш”, – заявив президент.

Зеленський додав, що тактика ведення війни Росією зрозуміла, оскільки будь-який крок вперед, окупація села чи те, що від нього залишилось – це для росіян “позитив та вікно”.

“Їм важливо максимально відторгувати щодо цієї війни, забрати собі максимально. Це можна робити тільки на успішній хвилі. Для цього треба окупація чогось, щоб потім сказати – ми готові. Їм треба ця пауза, щоб потім ще якийсь крок зробити”, – зазначив глава держави.

Наступ Росії на Харків

Нагадаємо, 10 травня російські війська прорвали кордон на півночі Харківської області. Їм вдалося зайняти декілька населених пунктів та зайти у Вовчанськ.

Наразі ЗСУ контролюють більшу частину міста, а росіяни залишаються заблокованими на агрегатному заводі.

За даними Генерального штабу ЗСУ, на Харківському напрямку з початку доби відбулося декілька бойових зіткнень. Ворог скинув на прикордонні населені пункти КАБи.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело