Зеленський заявив, що Україна вже має далекобійні дрони, але вони не замінять ракети

Зеленський заявив, що Україна вже має далекобійні дрони, але вони не замінять ракети

За словами Зеленського, Україна зараз має високотехнологічні дрони і змогла збільшити їх виробництво. Окрім того, їх далекобійність на сьогодні сягає понад 200 кілометрів.

“Тобто є сьогодні 1200, є понад 1300 кілометрів. Але ми повинні зрозуміти, що це дрон. І його потужність набагато менша, ніж ракети. У росіян теж є Шахеди, і ми навчилися їх збивати й більшість збиваємо. І не витрачаємо сьогодні вже ракети проти дронів. Ми навчились як з цим боротися. Так само і росіяни. Вони сьогодні страждають від наших дронових атак, але все одно вчаться”, – сказав Зеленський.

Він також зауважив, що неможливо порівняти потужність удару дроном з потужністю ударом ракети. Так сам, як неможливо порівняти їх швидкість.

“Це різні засоби для різних цілей. Ми у будь-якому випадку розвиваємо ракетну індустрію, я впевнений, що у нас буде в цьому напрямку розвиток і успіх”, – підкреслив він.

Виробництво дронів в Україні

З початку повномасштабного вторгнення Росії Україна почала масове виробництво власних безпілотників. Дрони є одним з основних засобів ураження ворожої техніки по всій лінії фронту.

Україна виробляє як повітряні, так і морські дрони. Виробництво останніх надало значну перевагу у Чорному морі та допомогло знищити велику кількість російських кораблів.

Детально про виробництво морських дронів – читайте у матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело