Зеленський зробив заяву про новий контрнаступ України

Зеленський зробив заяву про новий контрнаступ України“Є перспективи. Для цього треба передусім стабілізувати ситуацію на фронті. Зараз вона нестабільна. Зараз їх черга. Їх треба зупинити. Ми їх зупинимо, і потім треба мати відповідну укомплектованість бригад, щоб розраховувати на наступні кроки, контрнаступальні тощо”, – заявив глава держави.

На питання про те, чи буде контрнаступ ЗСУ у 2025 році, Зеленський відповів: “Не можу сказати. Але знаю (коли буде, – ред.), але не можу (сказати, – ред.)”.

Що відбувається на фронті

Варто зазначити, що У 2022 році Україна провела декілька великих наступальних операцій. Завдяки їм вдалося відкинути російській війська від Києва, звільнити північ України, Харківську та Херсонську області.

У 2023 році Україна готувала новий контрнаступ, який розпочався влітку. Проте не вдалося досягти бажаних результатів. ЗСУ зіткнулися з сильною обороною ворога у Запорізькій та Донецькій областях.

Наразі ситуація на фронті напружена. Окупанти атакують на декількох напрямках відразу. Війська РФ хочуть прорвати оборону ЗСУ у районі Авдіївки, захопити Часів Яр на Бахмутському напрямку. Це дасть їм змогу просунутися вглиб Донецької області.

Крім того, росіяни пішли в наступ на півночі Харківської області. Просування ворога зупинили, але бої там тривають.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.Джерело