![](https://www.rbc.ua/static/img/_/p/_petrenko_gettyimages_1364357291_dc1e997df6d5c8bf6b927b7ef722b3c7_1300x820.jpg)
На наступний етап тренери планують взяти 6 біатлоністок. Місце в заявці втратить Анна Кривонос. У рамках змагань в Обергофі відбудуться дві індивідуальні гонки – спринт і переслідування, а також класична естафета.
Компанію Ірині Петренко, Юлії Джимі, Анастасії Меркушиній та Христині Дмитренко натомість складе Любов Кип’яченкова. Останнє місце в заявці наразі залишається вакантним.
“На шосту позицію розглядаємо юніорку – це запасне місце, тут мають люди рости, набиратися досвіду. Блашко чи Кривонос мають стартувати, виступати. Для них більша користь, коли будуть на Кубку IBU”, – розповів Зоц.
Результати українських біатлоністок у сезоні 2023/24
Залікові очки впродовж трьох етапів завоювали 5 українок. Найкращий результат – Петренко (102 пункти).
Найвище місце в індивідуальних гонках – 10-те – здобула Анастасія Меркушина. Вона замкнула десятку в гонці переслідування в швейцарському Ленцергайде. Натомість найкращий фініш Кривонос – 40-ва позиція в індивідуальній гонці в Естерсунді.