Золотий браслет жіночий – прикраса, яка підкреслює красу рук

Золотий браслет жіночий – прикраса, яка підкреслює красу рук

Прикраси тому так і називаються, що їх головне завдання прикрашати людину. Жінки на повну користуються цією особливістю ювелірних виробів і регулярно поповнюють свій арсенал новими моделями ще більш оригінальними та стильними.

Не став виключенням і золотий браслет жіночий, який хоч і може бути виконаний у різних варіаціях, але завжди виконує своє головне завдання – привертає увагу оточуючих до руки своєї власниці і підкреслює красу тендітного зап’ястя. Консультанти УкрЗолото радять ще до придбання красивого браслету визначитися з його дизайнерськими особливостями, бо асортимент дуже широкий та різноманітний. І якщо не знати на чому хочете зупинити свій вибір, процес вибору триватиме дуже довго.

Різні плетіння, різні декори, різні стилі

Отже браслети з золота представлені в жіночих серіях можуть відрізнятися кардинально за формою. Так, до дуже популярних відносять браслети, які мають форму ланцюжків. Такі рішення актуальні до різних образів і доречні у всіх ситуаціях. Але крім ланцюжкоподібних, ювеліри пропонують ще і браслети у вигляді пластини чи «трубки», які зігнуті і як би «огортають» зап’ястя. Такі моделі додають особливого шику образам і як правило, їх треба підбирати під конкретні наряди. Наприклад браслет а-ля ланцюжок чудово підходить до сукні, спортивного костюму та навіть ділового аутфіту. Тоді як моделі а-ля пластина чи «трубка» вимагають більш ретельного підбору наряду. Такі екземпляри шикарно підійдуть до вечірніх суконь і додадуть образам ще більшої ошатності.

Відрізняються браслети з золота також і кольорами. Як це можливо? Виявляється, золото завжди блищить, але воно може мати різні відтінки в залежності від сплаву. Так в жіночих серіях представлені браслети з золота:

  • Червоного;
  • Жовтого;
  • Рожевого.

Серед сучасних красунь популярністю користуються браслети з білого золота. Це метал покритий родієвим покриттям. Дякуючи родію, браслет не тільки стає більш блискучим чи витривалішим але і безпечнішим. Особливо такі прикраси актуальні для панянок з чутливою шкірою.

Якщо ви обрали браслет у вигляді пластини чи трубки вони відрізнятимутся ширинами, товщинами, навіть формами. Вага виробу впливає на його вартість, а урізноманітнити вибір ювеліри намагаються, використовуючи різні декоративні елементи (діамантове гранування, емаль, кераміку і безперечно коштовне каміння).

Щодо браслетів а-ля ланцюжок, тут варіацій ще більше бо відрізняються вони за плетінням. Техніка плетіння – це спосіб поєднання між собою різних елементів ланцюжка. І дякуючи використанню тієї чи іншої техніки плетіння майстри створюють браслети невагомі як павутинка або навпаки брутальні та масивні.

Жіночі золоті браслети

Оцінити різні варіації на тему жіночих золотих браслетів дозволяють фото розміщені на сайті інтернет бутика UkrZoloto. Якщо потрібна допомога (а скоріш за все знадобиться, бо вибір дуже великий), консультант завжди радо допоможуть і підкажуть які саме моделі варті вашої уваги, враховуючи ваші смакові уподобання та стилістику вашого гардеробу.