Актуальні ювелірні тенденції у сережки

Актуальні ювелірні тенденції у сережки


Моделі сережок: що актуально у 2024 році

Ювелірні та дизайнерські будинки ставлять на масивність, помітність і зухвалість. Такі тенденції обумовлені модою на мінімалізм в одязі — яскраві аксесуари доповнюють лаконічні та практичні образи, які є актуальними для кожного дня або особливого випадку. Для створення необхідного акценту варто використати:

  • Кафи. У тренді С-подібні форми, що покривають всю зовнішню частину вуха, а також моделі, що накладаються на хрящ. Вони часто виконані без зайвих деталей, з мінімальною вставкою дорогоцінного каміння.
  • Клаймбери. Назва підказує, що сережки кріпляться на класичних штифтах, причому декоративна частина піднімається, поширюючись на все вухо. Клаймбер це підвид кафф.
  • Чотирилистки. Актуальні вже більше півстоліття сережки конюшина носяться як символ удачі, при цьому відрізняються мінімалістичним та універсальним дизайном.
  • Двосторонні сережки. Конструкція “front to back” має на увазі штифт або дугу, на які з обох боків кріпиться декоративна складова: шар-перлина, крапелька або інша геометрична фігура.
  • Джекети. Збірна модель, що складається з пусета і підвіски, що кріпиться до нього. Можна носити у двох варіантах, орієнтуючись на майбутню подію.

Тенденція на перелічені типи ювелірних виробів зберігається вже довгий час, завдяки чому можна не сумніватися у їхній актуальності ще як мінімум кілька років. З класики ж у 2024 році актуальними залишаються сережки-конго та кулі, що доповнюють як базовий щоденний образ, так і вишуканий вечірній.

Моделі сережок

Асиметричні та непарні сережки

Сучасна мода ставить на нестандартність, завдяки чому популярність набирають асиметричні моделі сережок. Непарні сережки можуть доповнювати образ або бути його центром — для цього комбінується, наприклад, лаконічний пусет і масивна об’ємна підвіска із вкрапленнями з каміння.

При цьому акцентні сережки здебільшого носять на одному вусі. Поодинокі ювелірні вироби створюють ефект продуманої недбалості, доповнюючи як класичний або вечірній образ, так і звичний кежуал або оверсайз.

Сережки зі вставками з каменів

Напівкоштовні та дорогоцінні камені, вставлені одинично або розсипом, будуть актуальні завжди. Але у 2024 році для створення дорогого та стильного образу варто обирати:

  • Чорне каміння. Такі напівдорогоцінні та дорогоцінні породи як агат, нефрит, турмалін, онікс, опал, а також перли та сапфір підкреслюють статус. Чорний відтінок символізує розкіш та елегантність.
  • Діаманти. Класичний та універсальний, але водночас розкішний камінь. Асоціюється з багатством, вважається символом кохання та романтики.
  • Агати. Напівкоштовний камінь, доступний переважно в зелених відтінках – від світло-салатового до практично чорного. Символізує довголіття, гармонію та мудрість.

Чорний і молочний, а також відтінки зеленого підійдуть під будь-який тип зовнішності, а їхня комбінація з білим або червоним золотом – під холодний або теплий кольоротип. Саме в універсальності та можливості підкреслити свої переваги та полягають ювелірні тенденції 2024 року.


*на правах реклами

Джерело