Продажі нових авто Україні у квітні склали майже 6 тисяч машин

Продажі нових авто Україні у квітні склали майже 6 тисяч машинЗазначається, що до попереднього місяця споживча активність на авторинку впала на 14%. Вже кілька місяців поспіль лідерство на ринку утримує Toyota з результатом 856 проданих машин, на другому місці – Renault (536 штук).

Volkswagen закінчив місяць із показником у 468 проданих авто, піднявшись на третій рядок рейтингу. Також у ТОП-5 квітня потрапили BMW з результатом 405 проданих одиниць, та Skoda – 317 реалізованих авто.

Бестселером серед нових легкових авто на українському ринку залишається компактний кросовер Renault Duster, у квітні було продано 484 кросівери. Всього з початку року українці придбали 22,2 тисяч нових легкових авто, що на 35% більше, ніж за аналогічний період 2023 року. Цікаво, що за рахунок десяти найпопулярніших моделей було сформовано 36% квітневого ринку нових легкових автомобілів.

Минулого місяця автомобілі із традиційними двигунами охопили близько 71% ринку нових легкових автомобілів. Найпопулярнішими залишаються моделі з бензиновими двигунами, на частку яких припадає 46,4% квітневих продажів нових авто, що на 2% менше, ніж роком раніше.

Водночас, частка дизельних автомобілів майже не змінилася – 24,3%, також помітно збільшилася частка електромобілів – з 8,7% до 12,3%. На автомобілі з ГБО припало 0,3% продажів, проти 0,6% у квітні минулого року.

Український ринок автомобілів у 2024 році

У березні в Україні було реалізовано майже 6,7 тисяч нових легкових авто, що в півтора разу більше ніж роком раніше. У лютому українці купили майже 5,7 тисяч нових легкових автомобілів. У порівнянні з лютим 2023 року ринок збільшився на 51%. При цьому за весь минулий рік українці придбали майже 61 тисячу нових автомобілів.

У січні 2024 року ринок склав близько 4,4 тисячі нових легкових автомобілів, що на 47% більше, ніж у першому місяці минулого року. З найкращим результатом закінчила місяць японська марка Toyota – 764 проданих авто. Стосовно січня 2023 року реалізація нових Toyota в Україні збільшилася на 31%.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.Джерело