Квіти які здатні покращити ауру та енергетику в приміщенні

Квіти які здатні покращити ауру та енергетику в приміщенні

Виявляється, правильно підібрані квіти здатні не тільки облагородити ваш інтер’єр (в офісі чи квартирі) а і очистити енергетику.

Так консультанти УкраФлора радять ознайомитися з особливими рослинами, які згідно народних прикмет, мають позитивний вплив на енергетику в приміщенні і на людей, які в ньому знаходяться. В це можна вірити або ні. Але варто спробувати Тим більше що наявність красивих кімнатних рослин у приміщенні ще нікому не завадила. Тому радимо вам замовити кімнатні квіти https://ukraflora.ua/catalog/f-kiimnatnii/, які заслужили репутацію таких, що очищають енергетику і дарують відчуття комфорту на гармонії.

Проводимо квітковий експеримент

Квітникарі з досвідом, стилісти інтер’єрів радять звернути увагу на такі рослини як:

  • Фікус;
  • Лаванда;
  • Кактус;
  • Алое Вера;
  • «жіноче щастя» або спатіфіллум.

Безперечно, можна оточити себе орхідеями, які зараз дуже популярні в ролі кімнатних рослини або пальмами чи «грошовим деревом». Ці рослини також доступні покупцям і привертають увагу красивим зовнішнім виглядом. Але все-таки варто спробувати перевірити на практиці теорію про позитивну енергетику в приміщенні де є фікус чи кактус, алое вера чи лаванда.

Справжнім очищувачем повітря від різних шкідливих елементів вважається фікус, який ще називають «гумовим деревом». Рослина здатна створити по-справжньому позитивний мікроклімат. Безперечно на роль кондиціонера квітка не претендує, але невеликий клімат-контроль створити здатна. Але головне, фікус здатний захистити від негативної енергії. Хоча, є культури в яких цю рослину не радять розміщувати в спальні чи дитячі. Але у вітальні чи їдальні така квітка буде виглядати шикарно.

Ця рослина відрізняється пізнаваним ароматом – мова про лаванду. Якщо розмітити вазон з лавандою в приміщенні, ви гарантовано створите атмосферу спокою та релаксу. Але мінус лаванди у ролі домашньої рослини – у її вибагливості щодо догляду.

Якщо доглядати за квітами немає часу – сукуленти (кактуси) те що треба. Головне, для того щоб кактус справді відбивав негативну енергію, його радять розміщувати біля входу. Так рослина виконуватиме роль захисника житла від негативу. Але у приміщеннях де ви перебуваєте багато часу (в спальні чи дитячій) розміщувати кактуси не варто. Як стверджують знавці,рослини з одного боку відбивають негативну енергію, а з іншого накопичують її в собі, бо частину поглинають з зовні.

Про позитивні якості алое вера не знає напевно лише той хто взагалі нічого не знає про квіти. Це рослина з функціями лікаря. Але листя алое не тільки лікують різні шкірні захворювання, а й наповнюють приміщення позитивною енергією.

Жіноче щастя або спатифіллум відрізняється яскравою зовнішністю. Згідно народних прикмет квітка є символом процвітання та благополуччя. Тому не дивно, що цю рослину купують часто і для себе, і в подарунок.

komnatnie_rastenia_2.webp

Інтернет магазин UkraFlora пропонує різні рослини і у покупців є можливість замовити кімнатні квіти на всі смаки. Чому б не скористатися таким шансом і не придбати рослини, які не тільки красиві, але і мають магічні властивості наповнювати житло та офіс атмосферою спокою, гармонії та позитиву.