Крісло-ліжко – геніальна ідея для невеликих приміщень

Крісло-ліжко – геніальна ідея для невеликих приміщень

Перед вами стоїть завдання створити затишний та зручний інтер’єр у кімнаті невеликих розмірів, яка ще до того й слугуватиме одночасно вітальнею, спальнею та кабінетом. Не хвилюйтеся це не так складно як здається, головне підібрати правильні меблі.

Але які меблі коли треба купити і ліжко, і пуф, і крісло… треба ж на чомусь спати та сидіти. Так, але меблярі запропонували вам справді геніальне рішення і це крісло-ліжко. Оцінити як виглядає ця чудо-конструкція дозволяють фото на сайті МебельОк.

Оцінивши фото та почитавши описи, ви зрозумієте як працює цей багатофункціональний модуль. А якщо виникнуть питання – консультанти допоможуть розібратися і з самою конструкцією і з її експлуатацію.

Все геніальне – просте

Саме так треба описувати крісло-ліжко. По суті це крісло. Так виглядає модуль у «зібраному» вигляді і нічим не відрізняється від звичайного крісла, яке призначене для сидіння, короткочасного відпочинку. Можливо, воно не таке «полегшене» як його монофункціональний колега. Але сучасні моделі не виглядають громіздкими чи занадто масивними. Це не дивно, бо використовуються сучасні матеріали та комплектуючі. У «розібраному», а точніше у розкладеному вигляді крісло перетворюється на справжнє ліжко. Причому в залежності від «габаритів» людини, яка використовуватиме модуль, можна підібрати і конкретну модель з конкретними параметрами.

А для того щоб перетворити крісло у ліжко, вам знадобиться мінімум часу та зусиль. Адже за це відповідає сучасна фурнітура і спеціальні механізми трансформації. Схожі технології використовується коли мова йде про дивани-ліжка.

Для виготовлення «жорсткої» частини конструкції використовується:

  • Натуральне дерево;
  • ДСП;
  • Металевий каркас.

Тоді як м’яка частина виготовляється з використанням спеціальних наповнювачів та оббивки. В якості оббивки використовують і шкіру натуральну, і замінники, і меблевий текстиль різних текстур, кольорів та способів догляду.

Щодо інших елементів, то все залежить від особливостей конструкції конкретного модулю. Так підлокітники, які є у всіх крісел, можуть бути знімними, коли треба перетворити місце для сидіння у більш просторе місце для сну. Кількість елементів, що здатні трансформуватися (розкладатися) теж відрізняються в залежності від того яку саме модель ви обрали. Крім того кожна модель має свій дизайн, стилістику та колір. Адже це частина інтер’єру і як і інші меблі ваше крісло-ліжко має ідеально вписуватися в приміщення по всім параметрам. По габаритам воно точно впишеться. А оскільки меблярі запропонували багато рішень в плані дизайну та кольору, то і по цим характеристикам підібрати крісло з додатковими функціями ліжка буде просто.

Такий модуль впишеться у різні приміщення в тому числі у невелику кімнату дитячу чи кабінет, а також стане вдалим придбанням для квартири-студії де одна кімната виконує роль різних за функціоналом приміщень. Тому мануфактури пропонують багато варіацій і кращі з них представлені в каталозі інтернет магазину MebelOk.