Ліжко на замовлення – меблевий модуль, який на 100% відповідає вашим потребам і вимогам!

Ліжко на замовлення – меблевий модуль, який на 100% відповідає вашим потребам і вимогам!

Не дивлячись на те, що у сучасного покупця є майже необмежені можливості для придбання меблів, все рівно виникають ситуації, коли серійної продукції буває замало. А можливо конкретний покупець просто настільки цінує неповторність та оригінальність,що віддає перевагу придбанню особливих товарів які створені спеціально для нього.

Наприклад, ви вирішили облаштувати спальню і не знайшли в серійній програмі нічого підходящого? Це важко уявити, але якщо така ситуація все-таки трапилася, то консультанти МебельОк рекомендують придбати ліжко на замовлення, виготовлене з урахуванням всіх ваших запитів та вимог. Причому мова йде і про розміри, і про конструкцію, і про дизайн, і про матеріали. Якщо це меблі на замовлення, то вони на 100% створені з урахуванням всіх запитів замовника.

Мінуси і переваги

У кожної медалі є дві сторони. Ліжко на замовлення – це ідеальний модуль, який враховує:

  • Вимоги ваші щодо ергономічності;
  • Особливості приміщення щодо габаритів;
  • Стилістичну концепцію інтер’єру;
  • Бюджетні рамки покупця.

Але при цьому у такої надто індивідуальної продукції є і кілька «мінусів». Перше – покупець має бути готовий заплатити більше ніж за класичне ліжко із стандартної серійної програми продавця. По-друге, доведеться почекати. Бо якщо серійні моделі або є в наявності на складі або можуть бути поставлені за кілька днів, то індивідуальний проєкт на те і індивідуальний, щоб вимагати більше часу на реалізацію.

Щодо переваг, то їх дуже багато. По-перше, замовник може приймати активну участь у виготовлені, а точніше створенні своїх меблів. Саме ви обираєте розміри (габарити), матеріали, кольорову гаму, декоративні елементи, навіть конструкцію. Безперечно, меблеві майстри порадять вам кращі матеріали чи підлаштують дизайн під технічні особливості, але замовник справді є майже співавтором в цьому процесі виготовлення ліжка у форматі індивідуального замовлення.

По-друге, ліжко під замовлення може не передбачати всі ці процеси (розробку окремого дизайну чи підбір унікальних матеріалів). Ви можете вибрати серійну модель але замовити її виготовлення у нестандартних габаритах або кольорі. Це теж вважається нетипове замовлення. Також можна обрати стандартну модель і провести технічний апгрейдинг (додати висувні ящики, наприклад, якщо дозволяє конструкція).

lizhko na zakaz

Меблеві мануфактури пропонують різні варіанти, дякуючи яким кожен має змогу придбати меблі, в даному випадку ліжко, яке відповідає всім вимогам по:

  • Габаритам;
  • Формі;
  • Особливостям дизайну;
  • Конструкції;
  • Ціні;
  • Кольору/текстурі тощо.

Консультанти MebelOk радять для початку вивчити запропонований асортимент в каталозі, а вже якщо тут ви нічого не підберете, то перейти до замовлення ліжка в індивідуальному порядку.